• Imagen
  • Imagen
  • Imagen
  • Imagen
  • Imagen
  • Imagen
  • Imagen
  • Imagen
  • Imagen

Konusunda 40 yıllık tecrübeye sahip ASEL, bilgi birikimini yaptığı yatırımlarla birleştirerek sektöründe önder olmaya devam etmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ASEL, konusundaki uzman ekibiyle müşterilerinin azami tüm ihtiyaçlarını zamanında ve eksizsiz kaliteden taviz vermeden karşılamaktadır. ASEL, ürettiği eloksal hizmetinde yaptığı tüm naturel ve renkli işlerde Qualanod kalite standartlarında 10 Yıl garanti vermektedir. Yapılan ürünleri Mat-Satine bant-FırçaParlak Polisajolarak 3 bölüm altında çeşitli ön işlemlere tabi tutarak hizmet çeşitliliği sunabilmektedir.

ASEL, ayrıca Elektrostatik Tozboya konusunda da 30 yıldır aynı binada hizmet vermektedir. Qualicoat kalite standartlarında müşterilerine hizmet vermekte, boya öncesi ön temizleme olarak alüminyum metaller içinkromat kaplama, saç metaller için fosfat kaplama kullanılmaktadır. ASEL, yaptığı boya hizmetlerin de kullandığı boya firmasının verdiği garanti çerçevesinde 10-20 yıl arası garanti vermektedir.

ASEL, 1982 yılında başladığıeloksal işlemine uygun her kalınlıkta ve standart ebatlarda alüminyum levhasatışına, 2013 yılı itibariyle daha güçlü ve ortalama 50-60 ton stok kapasitesi ile palet bazında uygun fiyatlara ve ELOKSAL GARANTİLİ ham alüminyum levha satışına devam etmektedir.ASEL, sattığı her kalınlıkta ve ebattaki alüminyum levhalar için uzun yıllardır devam ettiği Kesim-Büküm-Argon kaynağı işlemli hizmetlerine, CNC Roter ve Lazer Kesim işlemlerini de dahil ederek müşterilerine verdiği hizmet çeşitliliğini arttırmıştır.

ASEL, sahip olduğu imkanlar sayesinde müşterilerinin ürün bazındaki ihtiyaçlarını malzeme tedariği + malzemenin işlenmesi +eloksal veya eloktrostatik boya yapılması dahil paketlenmiş olarak bitmiş ürün haline gelmiş şekilde müşterisine malzeme teslimi yapabilecek hale gelmiştir. ASEL, sektöründeki liderlik misyonu nu sürdürmeye, insana ve çevreye saygı çerçevesinde emin adımlar ile hedeflerine ulaşmak için KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.2013 Copyright ASEL Eloksal . Tüm Hakkı Saklıdır.                                                                                                                                                               Efe Ajans