ALÜMİNYUM LEVHA İŞLEME


CNCRoter Kesim:
CncRoter kesim, solid Alüminyum Levha üzerinde harf, desen ve şekil yapılabilen bir çalışmadır. Firmamızda bulunan son teknoloji cnc makinalarımızla tüm kurumsal ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Aşağıdaki belirttiğimiz malzeme kalınlığı ve ebatların içinde kalmak kaydı ile tüm ebatlarda kesme, oyma ve benzeri işlemler uygulanabilmektedir.
0,40mm- 12 mm arası kalınlıklarda,
2000mm max en - 4000mm max boy olmak üzere Solid Alüminyum Levha işleyebilmekteyiz.

Tarafımıza yapılacak işlerinizin teknik resmini DWG dosyası olarak mail atmanız ve taleplerinizi belirtmeniz yeterlidir. Malzemetedariği+istediğiniz  şekilde malzemenin işlenmesi+istediğiniz tip Eloksal veya istediğiniz Ral renginde Elektrostatik Toz Boya yapılması dahil olmak üzere tüm işlemler ASEL titizliği ve kalitesinde  yapılarak adresinize ulaştırılacaktır.


CNC Lazer Kesim:
Cnc Lazer Kesim tezgahımızı solid alüminyum işlerde ince ve keskin hatlara sahip işlerinizi yapabilmek ve çok miktarlı seri işlerde zaman kazanımını artırmak için kullanmaktayız. Aynı zamanda daha kalın malzemeleri de seri bir şekilde işleyebilmekteyiz. Lazer Kesim işlemi sırasında malzemenin dokusuna, kesim yapılan bölgelerin kenarlarında bir miktar zarar verilebildiği için işlemden sonra Eloksal yapılacak bazı işlerde Lazer Kesim uygun olmamaktadır.
CncRouter ve Cnc Lazer kesimlerde fiyatlandırma saat üzerinden yapılmaktadır. Ancak biz kesilecek işin çalışmasını görüp onu fiyatlandırmayı tercih etmekteyiz. Kesimi etkileyen pek çok faktör olduğu için sadece süre üzerinden yapılan hesaplamalar bazen yanıltıcı olabiliyor.

BU KAPSAMDA GENEL PROJE İŞLERİNİZDE PROJE BİTİMİNE KADAR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLARAK SİZLERLE BİRLİKTE ÇALIŞARAK İŞİNİZİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN DİLİMİNDE VE KALİTEDE SİZLERİN ÜZERİNDEKİ İŞ TAKİP YÜKÜNÜZÜ EN HAFİFE İNDİRECEK ŞEKİLDE YAPILMASINI SAĞLARIZ.

2013 Copyright ASEL Eloksal . Tüm Hakkı Saklıdır.                                                                                                                                                               Efe Ajans